Türkiye nin en çok ziyaret edilen canlı okey sitesinde sende indirmeden ücretsiz okey oyna
Hemen Giriş
Facebook İle
Okey İpucu


Sohbet Okey Salonları
Sohbet Okey Salonları

Sohbet Okey Salonları

Sohbet Okey Salonları kullanıcılarına tamamen bedava olarak katılabilecekleri bir okey ortamı sunmaktadır. Okey sitemizde birbirinden farklı okey salonları mevcuttur. Gelişen teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ile birlikte artık okey oynamak için farklı yerleri ziyaret etmeniz gerekmez.

Okey sistemleri sayesinde okey oyunumuza dilediğiniz tüm tarayıcılardan ve mobil telefonlardan kolaylıkla bağlanabilir ve rahatlıkla canlı okey oynayabilirsiniz. Sohbet Okey Salonları üzerinden klasik okey, düz okey oyunları oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sohbet edebileceğiniz lobimiz üzerinden kullanıcılar ile muhabbetler edebilir, yeni oyun arkadaşlıkları edinebilirsiniz. Okey Odaları üzerinde yüzlerce oyuncu ile bir araya gelerek oyunlar oynayabilir, birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Okey sitemizde sadece aktif kullanıcılar ile değil, arkadaşlarınızı davet ederek onlarla da birlikte de okey oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile beraber oynayabileceğiniz bir masa açarak tıpkı bir kafe veya kahveler de oturup arkadaşlarınız ile birlikte oynadığınız oyun keyfini Sohbet Okey Salonlarında yaşayabilirsiniz. Okey sitemizde yetkili veya vip üye olabilirsiniz bu tarz işlemleriniz içinse sitemizdeki oyun yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar: okeyoyna
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş